HUIPPUTIIMIN AVAINHENKILÖT JA VASTUUALUEET

Kauppiaat:

Risto ja Irene Hoikkaniemi
Risto vastaa yrityksessä toiminnan kehittämisestä, jälleenmyynnistä sekä markkinoinnista. Tavoitat parhaiten

gsm. 050 441 4539,050 490 4065,
risto@huippustore.fi
skype: risto.hoikkaniemi


Irene vastaa asiakaspalvelusta, ostoista ja laskutuksesta. Saat aurinkoista palvelua sujuvasti suomen tai englannin kielellä.

Tavoitat parhaiten:

gsm. 050 490 4065
asiakaspalvelu@huippustore.fi
skype: hg-asiakaspalvelu



Etelä-Suomi

Mika Syrjäpalo Myynti ja Markkinointi.
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit, Purell- ja Gojo tuotteet, etiketit varastoon, pakkausmateriaalit sekä pehmopaperit. Olen toiminut toimistotarvike alalla reilut 20-vuotta, joten jos haluat ammattitaitoista osaamista, niin ole yhteyksissä. Kehitän yrityksen toimintoja Riston ja Irenen kanssa sekä vastaan Pk-Seudun myynnistä yhdessä myyntitiimimme kanssa. Toimin koko Etelä-Suomen alueella ja palvelen suomeksi sekä englanniksi.

gsm. 040 550 7711
mika.syrjapalo@huippustore.fi



Patrick Paljakka Mp
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit ja tulostintarvikkeet sekä lämpöpaperirullat. Olen toiminut alalla reilut 10-vuotta. Jos haluat säästää tulostinkustannuksissa, niin olethan yhteyksissä. Toimin koko Etelä-Suomen alueella. Koulutan myös myyjiä tekemään parempaa tulosta.

gsm. 0400 804 069
patrick.paljakka@huippustore.fi



Timo Jalassola Ap
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Etelä-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on toimistotarvikkeet ja värikasetit. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 040 543 1236
timo.jalassola@dnainternet.net


Christian Enestam Ap
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Etelä-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on pehmopaperit, horeca-tuotteet ja Led-loisteputket sekä valaisimet. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 044 2667 177
christian.enestam@huippustore.fi


Länsi-Suomi

Timo Jalassola Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Länsi-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on LED- tuotteet, pehmopaperit ja toimistotarvikkeet ja värikasetit. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 040 543 1236
timo.jalassola@huippustore.fi


Taloushallinto-ohjelmistot

Jukka Ratilainen Oa Koodiperhonen Oy
Vastaan ohjelmistojen kehittämisestä ja ylläpidosta. Minulla on yli 20- vuoden kokemus ohjelmistokehityksestä ja teen tarvittaessa myös räätälöityjä ratkaisuja yritysten tarpeisiin. Jos olet kiinnostunut hankkimaan kehittämiämme ohjelmistoja, ota yhteys.

jukka.ratilainen@koodiperhonen.com







Oulun ja lapin lääni

Antti Rikberg Mp
Vastaan toimistotarvikkeiden, värikasettien, pehmopaperien ja kalusteiden myynnistä Oulun läänissä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 045 179 2455
antti.rikberg@huippustore.fi


Leevi Muraja Mp
Vastaan Led- tuotteiden, toimistotarvikkeiden, värikasettien ja pehmopaperien myynnistä Oulussa ja länsi-suomessa. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 0400 249 176
leevi.muraja@huippustore.fi


Jouni Oikarainen Mp
Vastaan Led- tuotteitenn ja pehmopaperien sekä kauppojen perusvalikomanmyynnistä Oulun läänissä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 050 441 4539
jouni.oikarainen@huippustore.fi


Janne Rauma Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Pohjois-suomessa, mutta tarvittaessa myös muualla suomessa. Erityisosaamisalaani ovat päivittäistavarakauppojen perusvalikoima, hoivakodeissa ja päiväkodeissa päivittäin käytettävät hygieniatuotteet, sekä urheiluseurojen ja koululuokkien varainhankinta. Olen toiminut erilaisten pehmopapereiden ja pesuaineiden kanssa 10 vuotta, joten jos haluat asiantuntemusta, ota yhteyttä:

gsm. 044 358 9074
janne.rauma@huippustore.fi


Pohjois-Pohjanmaa

Esa Laitinen Mp
Vastaan työpaikka- ja toimistotarvikkeiden myynnistä Siikalatvan talousalueella, sekä liikun tarvittaessa muuallakin. Tervetuloa Huippukauppoille.

gsm. 040 152 0991
esa.laitinen@huippustore.fi


Itä-Suomi

HG-KUOPIO / asiakaspalvelu
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä vastuualueellani, mutta tarvittaessa myös muualla suomessa.

gsm. 044 977 4116
hgkuopio@huippustore.fi


Toni Järviluoto Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä vastuualueellani, mutta tarvittaessa myös muualla suomessa.

gsm. 045 185 9191
toni.jarviluoto@huippustore.fi


VARASTO

Arto
Palvelemme Järvenpään varastossa ja keskitymme logistiikkaan. Jos tulee kysymyksiä toimituksista tai varastotilanteesta, ota yhteyttä. Varasto palvelee 5:llä eri kielellä.

gsm. 0400 196 043
varasto@huippustore.fi
skype: huippu.group


KULJETUS

Arto Nordlund
Hoidan PK-seudun kuljetuksia. Jos tarvitset tietoa jakeluaikataulusta PK-seudulla, niin ota yhteyttä

gsm. 045 2154 964
arto@huippustore.fi
skype: huippu.group