Kirjaudu verkkokauppaan

HUIPPUTIIMIN AVAINHENKILÖT, VASTUUT JA MYYNTIALUEET

KAUPPIAAT:

Risto ja Irene Hoikkaniemi
Risto vastaa yrityksessä toiminnan kehittämisestä, kansainvälisestä kaupasta, jälleenmyynnistä sekä markkinoinnista. Tavoitat parhaiten

gsm. 050 441 4539,040 841 9907,
risto@huippustore.fi
skype: risto.hoikkaniemi



Irene vastaa kansainvälisestä asiakaspalvelusta, ostoista ja laskutuksesta. Saat aurinkoista palvelua sujuvasti suomen tai englannin kielellä.

Tavoitat parhaiten:

gsm. 040 841 9907
service@huippustore.fi
skype: hg-asiakaspalvelu



ASIAKASPALVELU SUOMEKSI

Jaana Jarva
gsm.040 5181 672
asiakaspalvelu@huippustore.fi


LASKUTUS JA ASIAKASPALVELU ENGLANNIKSI

Irene Hoikkaniemi
Mikäli tulee laskutukseen liittyviä asioita tai reklamaatioita, palvelen suomeksi ja englanniksi

gsm.040 841 9907
service@huippustore.fi


KANSAINVÄLINEN KAUPPA MYYNTIRYHMÄ

KANSAINVÄLISEN KAUPAN ASIANTUNTIJA JA TEKNINEN NEUVONANTAJA

Simo Roivainen
Varmistan lentoliikenteen ja logistiikan sujuvuuden eri maanosista ja neuvottelen sopimuksista asiakkaiden ja toimittajien välillä. Päämarkkina-alueet: USA ja Saksa

gsm.040 5966 348
simo.roivainen@hg-hygienic.fi


Irene Hoikkaniemi
Kirjaan KV-kaupan tilaukset järjestelmään, valvon toimitusketjua ja laskutan. Vastaan KV- kaupan asiakaspalvelusta.

gsm.040 841 9907
service@huippustore.fi


Risto Hoikkaniemi
Teen sopimukset myyjien,agenttien ja jälleenmyyjien kanssa sekä vastaan toimittajasopimuksista Suomessa ja ulkomailla.

gsm.040 841 9907
risto@huippustore.fi


SUURTALOUSKEITTIÖT, HORECA

Tapani Rantti
Vastaan suurtalouskeittiöiden tuotevalikoiman ylläpidosta ja kehittämisestä. (suomi ja englanti)

gsm.040 0877 825
tapani.rantti@huippustore.fi


JULKISHANKINTA JA KILPAILUTUKSET

Jenni Orantie
Vastaan keskitetysti PPE-tuotteiden tarjouslaskennasta kilpailutuksissa

gsm.045 273 2131
jenni@hg-hygienic.fi


JULKISHANKINTA PPE-TUOTTEET

Anne Korhonen
Vastaan PPE-tuotteiden myynnistä julkishallinnolle

gsm.050 321 6620
anne@hg-hygienic.fi


PK-YRITYKSET PPE-TUOTTEET

Maarit Miettinen
Vastaan PPE-tuotteiden myynnistä Pk-yrityksille.

gsm.0400 797 054
maarit.miettinen@hg-hygienic.fi


KOTIMAAN MYYNTI TYÖPAIKKATARVIKKEET

Etelä-Suomi

Mika Syrjäpalo Myynti
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit, toimistotarvikkeet, tulostustarrat toimistoon ja varastoon, Purell- ja Gojo tuotteet, desinfiointiuotteet ja annostelijat, saippuat ja annostelijat, pehmopaperit ja annostelijat, PPE-tuotteet sekä pesuaineet. Olen toiminut alalla reilut 20-vuotta, joten jos haluat ammattitaitoista osaamista, niin ole yhteyksissä. Toimin koko Suomen alueella ja palvelen suomeksi sekä englanniksi.

gsm. 040 550 7711
mika.syrjapalo@huippustore.fi



Patrick Paljakka Mp
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit ja tulostintarvikkeet sekä lämpöpaperirullat. Olen toiminut alalla reilut 10-vuotta. Jos haluat säästää tulostinkustannuksissa, niin olethan yhteyksissä. Toimin koko Etelä-Suomen alueella.

gsm. 0400 804 069
patrick.paljakka@huippustore.fi



Länsi-Suomi

Timo Jalassola Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Länsi-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on pehmopaperit ja toimistotarvikkeet ja värikasetit. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 040 543 1236
timo.jalassola@huippustore.fi


Oulun ja lapin lääni

Jaana Jarva Myynti
Vastaan Oulun talousalueen Horeca valikoiman myynnistä sekä noutovaraston palvelusta.Tavoitat minut

gsm. 040 5181 672
jaana.jarva@huippustore.fi


Antti Rikberg Mp
Vastaan toimistotarvikkeiden, värikasettien, pehmopaperien ja kalusteiden myynnistä Oulun läänissä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 045 179 2455
antti.rikberg@huippustore.fi


Leevi Muraja Mp
Vastaan toimistotarvikkeiden, värikasettien ja pehmopaperien myynnistä Oulussa ja länsi-suomessa. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 0400 249 176
leevi.muraja@huippustore.fi


Juhana Muraja Mp
Vastaan kuitti- ja maksupääterullien sekä värikasettien myynnistä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 050 400 8054
juhana.muraja@huippustore.fi


Taloushallinto-ohjelmistot

Jukka Ratilainen Oa Koodiperhonen Oy
Vastaan ohjelmistojen kehittämisestä ja ylläpidosta. Minulla on yli 20- vuoden kokemus ohjelmistokehityksestä ja teen tarvittaessa myös räätälöityjä ratkaisuja yritysten tarpeisiin. Jos olet kiinnostunut hankkimaan kehittämiämme ohjelmistoja, ota yhteys.

jukka.ratilainen@koodiperhonen.com





VARASTO OULU

Ville, Jaana ja Jaakko Jarva
Palvelemme Oulun noutovarastossa (Laakeritie 7, 90620 OULU) ja hoidamme kaikki tilaukset. Jos tulee kysymyksiä toimituksista tai varastotilanteesta, ota yhteyttä.

gsm. 040 518 1672 / 040 080 0730, 050 490 4065
asiakaspalvelu@huippustore.fi


VARASTO PK-SEUTU

Jaana Jarva
Päävarastomme sijaitsee Vantaalla PostNord tiloissa, josta toimitamme kaikki lavatilaukset ja isot lähetykset. Sinne myös tulee kaikki ulkomaan kaupan lähetykset, josta pilkomme toimitukset pienempiiin osiin ja huolehdimme myös mahdollisista välivarastoinnista. (PostNord/Huippu Group Oy, ainontie 5, 01630 VANTAA). Vantaan varastolta voi tehdä myös noutoja seuraavalle päivälle. Mikäli tarvitset pikanoudon samalle päivällä, veloitamme ylimääräisiä käsittelykuluja 20€ alv0% / lähetys. Voit tilata varastolta myös noudon omalla kuljetuskalustolla.

gsm. 040 518 1672
asiakaspalvelu@huippustore.fi


KULJETUS ja ASENNUKSET

Ville Jarva kuljetus- ja logistiikka
Hoidamme Oulun alueella tuotteiden kuljetukset, asennukset ja palvelemme asiakkaita Oulun varastolla

gsm. 040 562 8300
ville.jarva@huippustore.fi


Jaakko Jarva kuljetus- ja logistiikka
gsm. 040 080 0730
jaakko.jarva@huippustore.fi

Järjestelmän on toteuttanut Loocos Net Oy