Suomen Yrittäjät
Kirjaudu verkkokauppaan

HUIPPUTIIMIN AVAINHENKILÖT JA VASTUUALUEET

Kauppiaat:

Risto ja Irene Hoikkaniemi
Risto vastaa yrityksessä toiminnan kehittämisestä, jälleenmyynnistä sekä markkinoinnista. Tavoitat parhaiten

gsm. 050 441 4539,050 490 4065,
risto@huippustore.fi
skype: risto.hoikkaniemi



Irene vastaa asiakaspalvelusta, ostoista ja laskutuksesta. Saat aurinkoista palvelua sujuvasti suomen tai englannin kielellä.

Tavoitat parhaiten:

gsm. 050 490 4065
asiakaspalvelu@huippustore.fi
skype: hg-asiakaspalvelu



Etelä-Suomi

Mika Syrjäpalo Myynti
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit, Purell- ja Gojo tuotteet, etiketit varastoon, pakkausmateriaalit sekä pehmopaperit. Olen toiminut toimistotarvike alalla reilut 20-vuotta, joten jos haluat ammattitaitoista osaamista, niin ole yhteyksissä. Toimin koko Etelä-Suomen alueella ja palvelen suomeksi sekä englanniksi.

gsm. 040 550 7711
mika.syrjapalo@huippustore.fi



Jukka Jokinen Myynti
Vastaan kauppojen ja huoltoasemien tuotteiden myynnistä Uudellamaalla. Liikun koko etelä-suomen alueella. Tavoitat minut

gsm. 0400 971 713
jukka.jokinen@huippustore.fi



Kaarina Vikström Myynti
Vastaan kauppojen, huoltoasemien ja liikuntakeskusten tuotteiden myynnistä Uudellamaalla. Liikun koko etelä-suomen alueella. Tavoitat minut

gsm. 045-8577544
kaarina.vikstrom@huippustore.fi



Patrick Paljakka Mp
Erityisosaamisalueeni on tulostimien värikasetit ja tulostintarvikkeet sekä lämpöpaperirullat. Olen toiminut alalla reilut 10-vuotta. Jos haluat säästää tulostinkustannuksissa, niin olethan yhteyksissä. Toimin koko Etelä-Suomen alueella.

gsm. 0400 804 069
patrick.paljakka@huippustore.fi



Christian Enestam Ap
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Etelä-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on pehmopaperit ja horeca-tuotteet. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 044 2667 177
christian.enestam@huippustore.fi


Länsi-Suomi

Timo Jalassola Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä Länsi-Suomessa. Erityisosaamisalueeni on pehmopaperit ja toimistotarvikkeet ja värikasetit. Tervetuloa Huippukaupoille.

gsm. 040 543 1236
timo.jalassola@huippustore.fi


Tampere ja Pirkanmaa

Miia AlanenMyynti
Vastaan hoitotarvikkeiden, toimistotarvikkeiden, värikasettien ja pehmotuotteiden myynnistä. Tavoitat minut

gsm. 040 518 0942
miia.alanen@huippustore.fi


Oulun ja lapin lääni

Jaana Jarva Myynti
Vastaan Oulun talousalueen Horeca valikoiman myynnistä sekä noutovaraston palvelusta.Tavoitat minut

gsm. 040 5181 672
jaana.jarva@huippustore.fi


Antti Rikberg Mp
Vastaan toimistotarvikkeiden, värikasettien, pehmopaperien ja kalusteiden myynnistä Oulun läänissä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 045 179 2455
antti.rikberg@huippustore.fi


Leevi Muraja Mp
Vastaan toimistotarvikkeiden, värikasettien ja pehmopaperien myynnistä Oulussa ja länsi-suomessa. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 0400 249 176
leevi.muraja@huippustore.fi


Juhana Muraja Mp
Vastaan kuitti- ja maksupääterullien sekä värikasettien myynnistä. Kun haluat Huippupalvelua, ota yhteyttä.

gsm. 050 400 8054
juhana.muraja@huippustore.fi


Perttu Juntunen Myynti
Vastaan Oulun ja Lapin talousalueen hygienia- ja lääkintätarvikkeiden myynnistä.Tavoitat minut

gsm. 040 5652 225
perttu.juntunen@huippustore.fi


Matti Kullas Myynti
Vastaan Oulun ja Lapin talousalueen teollisuusyritysten tuotteiden ja BNI- jäsenyritysten tuotteiden myynnistä.Tavoitat minut

gsm. 040 562 8300
matti.kullas@huippustore.fi


Janne Rauma Mp
Vastaan urheiluseurojen ja koululuokkien varainhankinnasta. Olen toiminut erilaisten pehmopapereiden ja pesuaineiden kanssa 10 vuotta, joten jos haluat asiantuntemusta, ota yhteyttä:

gsm. 044 358 9074
janne.rauma@huippustore.fi


Pohjois-Pohjanmaa

Esa Laitinen Mp
Vastaan työpaikka- ja toimistotarvikkeiden myynnistä Siikalatvan talousalueella, sekä liikun tarvittaessa muuallakin. Tervetuloa Huippukauppoille.

gsm. 040 152 0991
esa.laitinen@huippustore.fi


Itä-Suomi

Toni Järviluoto Mp
Vastaan HUIPPUSTORE.FI tuotteiden myynnistä vastuualueellani, mutta tarvittaessa myös muualla suomessa.

gsm. 045 185 9191
toni.jarviluoto@huippustore.fi


Taloushallinto-ohjelmistot

Jukka Ratilainen Oa Koodiperhonen Oy
Vastaan ohjelmistojen kehittämisestä ja ylläpidosta. Minulla on yli 20- vuoden kokemus ohjelmistokehityksestä ja teen tarvittaessa myös räätälöityjä ratkaisuja yritysten tarpeisiin. Jos olet kiinnostunut hankkimaan kehittämiämme ohjelmistoja, ota yhteys.

jukka.ratilainen@koodiperhonen.com



VARASTO

Risto, Irene ja Jaana
Palvelemme Oulun noutovarastossa ja hoidamme kaikki tilaukset. Jos tulee kysymyksiä toimituksista tai varastotilanteesta, ota yhteyttä. Varasto palvelee 5:llä eri kielellä.

gsm. 040 518 1672 / 050 490 4065
asiakaspalvelu@huippustore.fi


Järjestelmän on toteuttanut Loocos Net Oy